Show Tech+ Strenghtening Colestral - vyživujúci krém, 300ml

Je srsť vášho psa suchá alebo poškodená alebo chcete obnoviť jej lesk a dlhotrvajúcu vitalitu?

Pripravujete svojho psa na výstavu a hľadáte účinný produkt, ktorý zaistí, že púder, ktorý aplikujete, zostane v srsti?

Ak áno, tento prípravok je presne to, čo ste hľadali.

16,25 €
Dostupnosť: Na sklade
Show Tech+ Strenghtening Colestral - vyživujúci krém, 300ml
Rýchle doručenie
GARANTUJEME
rýchle dodanie
overený tovar
OSOBNE SME VYSKÚŠALI
všetok tovar
výber
S VÝBEROM
radi poradíme

Podrobný popis

Čas na opravu, zbohom krepovitá srsť!

Show Tech+ Strengthening Colestral prichádza na záchranu! Je to v prvom rade ošetrenie, ktoré vám umožní opraviť a obnoviť vlhkosť poškodených a dehydrovaných vlasov. Ak sú nohy, brada alebo iné dlhosrsté časti vášho psa krehké a suché, potom vám tento produkt pomôže udržať prirodzenú vlhkosť srsti.

Ďalšou výhodou je, že posilňuje pokožku, vďaka čomu vyzerá srsť vášho psa zdravšie a lepšie ako kedykoľvek predtým! Nielenže má skvelý vplyv na kvalitu srsti vášho štvornohého priateľa, ale je tiež dokonalým základom pre nanášanie kriedy a iných púdrov na srsť. Pomocou tohto krému sa zabezpečí priľnutie (kriedového) prášku na srsť.

Všetko je v detailoch:
  • Pomáha opraviť a obnoviť vlhkosť poškodenej a dehydrovanej srsti
  • Posilňuje pokožku
  • Ideálne na nanášanie kriedy a iných práškov na srsť
  • Formulované s výživnými a revitalizačnými olejmi (arganový, kokosový, jojobový a levanduľový olej), vitamínom A, ktorý pomáha regenerovať pokožku, a biotínom (vitamín B7), známym ako vitamín, ktorý podporuje zdravie vlasov a nechtov.
  • Jemná kvetinová vôňa levandule pôsobí upokojujúco a uvoľňujúco a vytvára pocit čistého wellness.

 

Použitie:

Môžete použiť Show Tech+ Strengthening Colestral: tak často, ako to srsť potrebuje. Tento kondicionér je plný tukov a lipidov, ktoré pomáhajú obnoviť a rehydratovať srsť vášho psa.

Ak používate tento krém denne, nezabudnite ho druhý deň umyť a potom začnite odznova.

Pred umývaním vášho psa, aby ste dodali srsti dodatočnú vlhkosť.

Tesne pred použitím kriedy, aby sa prilepila na srsť.

Tesne po umytí ako kondicionér alebo ako starostlivosť medzi výstavami psov.

 

Návod na použitie:
Naneste malé množstvo prípravku Show Tech+ Strengthening Colestral na suchú alebo mokrú srsť. Odporúčané množstvo je porovnateľné s lieskovým orechom. Ak má váš pes jemnú srsť, začnite len s polovicou lieskového orecha. Krém rozotrite medzi oboma rukami a produkt jemne vmasírujte do srsti. Tento krém môžete použiť aj ako kondicionér po kúpeli vášho psa. Produkt zrieďte (pomer 1:5), premiešajte a naneste na srsť.
Ďalším spôsobom, ako ho aplikovať, je zriedenie 10 dielov vody a jedného dielu Colestral krému v rozprašovači a potom nastriekaním na vášho psa. Ak to urobíte týmto spôsobom, dôrazne sa odporúča používať destilovanú vodu, pretože voda z vodovodu obsahuje rôzne baktérie. Hoci použitie Colestral je veľmi dobré pre srsť, vlhkosť môže tiež priťahovať nečistoty. Odporúčame umyť srsť psa aspoň raz týždenne. Ak ste Colestral použili s kriedou alebo prípravkami na zvýšenie objemu, umyte a zvlhčite srsť do 24 hodín, aby zostala zdravá a chránená.
 
 
 
 
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: