Show Tech+ Quick Fix Spray RTU, 500 ml

Bezkonkurenčný bezoplachový kondicionér v spreji.

Hľadáte multifunkčný sprej? Spoznajte sprej Show Tech+ Quick Fix! Urobí koniec mnohým problémom s úpravou vášho psa.

18,90 €
Dostupnosť: Na sklade
Show Tech+ Quick Fix Spray RTU, 500 ml
quick fix
Tip
Rýchle doručenie
GARANTUJEME
rýchle dodanie
overený tovar
OSOBNE SME VYSKÚŠALI
všetok tovar
výber
S VÝBEROM
radi poradíme

Podrobný popis

Tento úžasný, jedinečný produkt poskytuje riešenie najčastejších problémov srsti.

Tu sú dôvody, prečo tento sprej musíte mať:

1. Pre okamžité rozčesanie: Sprej Quick Fix obsahuje hydratačnú a ošetrujúcu kúru, ktorá upraví a hydratuje každý prameň vlasov a uzavrie kutikulu. Na každý vlas sa nanesie ochranná vrstva, výsledkom čoho je úžasne hladká srsť. Bude menej pravdepodobné, že sa vytvoria plste, a tiež sa budú oveľa ľahšie vyčesávať. Česanie už nebude musieť byť tak časté

2. Pri česaní a stylingu ako kondicionér v spreji a bez oplachovania: Špeciálne zloženie vytvára okolo každého vlasu štít, ktorý ho chráni. Stačí nastriekať sprej Quick Fix na vlhkú alebo suchú srsť. Budete mať oveľa lepšie zvládnuteľnú srsť, ktorá sa ľahšie upraví a bude mať menší odpor pri česaní alebo fénovaní srsti. Srsť vášho chlpatého miláčika tiež schne oveľa rýchlejšie, pretože každý vlas je tak hladký.

3. Pri strihaní nožnicami: Používa sa striedmo, je to tiež perfektný nožnicový sprej pre strihačov, ktorý poskytuje vynikajúcu definíciu pri načechraní srsti pred strihaním. Z dostatočnej vzdialenosti nastriekajte trochu Quick Fix a prečešte. V prípade potreby opakujte. Všimnete si, že srsť sa bude oveľa ľahšie strihať nožnicami.

4. Na boj proti statickej elektrine v srsti: Tento sprej funguje aj ako antistatický produkt. V dôsledku nedostatku vlhkosti vo vzduchu sa môže hromadiť statická elektrina. Použite Quick Fix, aby ste zabránili statickej elektrine a zlepšili úroveň hydratácie a elasticitu každého vlasu.

5. Na odpudzovanie nečistôt, prachu a moču: Ak má váš pes na bruchu alebo nohách žlté škvrny od močenia, nastriekajte sprej Quick Fix na miesta, ktoré potrebujú ochranu. Dobre premyslená receptúra vytvorí okolo každého vlasu štít, ktorý zabráni prenikaniu moču, nečistôt alebo prachu do chĺpkov a vzniku škvŕn.

Všetko je o detailoch:

  • Pripravený k použitiu
  • Bezoplachový kondicionér na ochranu srsti
  • Účinný rozčesávací sprej
  • Odpudzuje nečistoty a moč na srsti
  • Hydratuje srsť
  • Sprej vhodný počas strihania a úpravy srsti
  • Antistatický účinok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: