Show Tech+ Protect and Shine Serum, 50 ml

Hľadáte výnimočne všestranné sérum, ktoré možno použiť viacerými spôsobmi? Show Tech+ Protect and Shine Serum je určite to, čo hľadáte!

Show Tech+ Protect and Shine Serum je dokonalou voľbou na obnovu a intenzívnu rehydratáciu srsti vášho psa!

 

13,50 €
Dostupnosť: Na sklade
Show Tech+ Protect and Shine Serum, 50 ml
Rýchle doručenie
GARANTUJEME
rýchle dodanie
overený tovar
OSOBNE SME VYSKÚŠALI
všetok tovar
výber
S VÝBEROM
radi poradíme

Podrobný popis

Nevyhnutné pre žiarivý vzhľad

Jeho výživné zloženie poskytuje intenzívnu hydratáciu, nanáša ochrannú vrstvu na každý vlas a zanecháva srsť psa dokonale hydratovanú so super leskom.

Toto sérum je skutočne vhodné pre všetky typy srsti a pre akýkoľvek problém so srsťou, ktorý by ste potrebovali riešiť. Jeho super ľahké zloženie obohatené o arganový a jojobový olej spĺňa všetky tieto predpoklady.

Ako pomáha?:

 • vyživuje suchú srsť a a navracia jej vlhkosť, čím ju robí zdravšou a vytvára nádherný lesk.
 • znižuje plstnatenie srsti.
 • chrániť pred polámaním srstí a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi.

Všetko je v detailoch:

 • Hydratačné a vyrovnávacie sérum
 • Zloženie obohatené o arganový a jojobový olej

Ideálne použitie:

- pred šampónovaním, ako prípravok

- ako hydratačná, bezoplachová kúra

- pri finálnej úprave pre nástupom do výstavného kruhu

- ako prostriedok proti krepovateniu srsti 

- ako ochrana pred slnkom, znečistením a teplom z nástrojov na úpravu vlasov

- na ochranu pred vlhkosťou

- na pomoc pri poškodení srsti

- pre okamžitý lesk pri dokončovaní vo vašom kozmetickom salóne alebo tesne pred vstupom do výstavného kruhu

Obsah: 50 ml

 

Použitie:

 • pred kúpaním, ako príprava: Poskytuje intenzívnu výživu a ochranu srsti proti plstnateniu srsti, čím uľahčuje vyčesávanie. Naneste malé množstvo do dlaní, dobre sérum rozotrite a naneste rovnomerne na stred a konce srsti. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom psíka okúpte ako obyčajne.
 • ako hydratačná, bezoplachová starostlivosť: To je dôležité, keď srsť potrebuje intenzívnu pružnosť. Možno použiť každé 2 dni na suchú aj vlhkú srsť. Naneste na dĺžky a konce suchej srsti.
 • finálna úprava: Nakvapkajte pár kvapiek do dlaní, sérum dobre rozotrite a počas masírovania ho rovnomerne nanášajte na strednú časť a konce srsti pre krásny, lesklý efekt. V prípade potreby opakujte. Môže sa znovu aplikovať každé dva dni.
 • ako prípravok proti krepovateniu a na skrotenie rozlietanej srsti: Naneste na suchú srsť po vložení malého množstva séra do dlaní. Dobre rozotrite a nasaďte na strednú časť a konce srsti. V prípade potreby opakujte. Môže sa vykonávať každé 2 dni.
 • na ochranu pred slnkom, znečistením a pri práci s fénom či žehličkou: Aplikujte na srsť či teriérske brady, aby ste ich ochránili pred poškodením. Má váš pes suchú a citlivú srsť? V takom prípade naneste kvapku séra do dlaní. Dobre rozotrite a naneste na strednú časť a konce srsti. V prípade potreby opakujte. Môže sa znovu aplikovať každé dva dni.
 • na ochranu pred vlhkosťou: Ak sa srsť nafúkne alebo sa zmení v dôsledku vlhkosti vzduchu, sérum je ideálne, aby vám pomohlo získať späť kontrolu nad tvarom srsti. Možno použiť na suchú aj vlhkú srsť. Naneste kvapku séra do dlaní, dobre rozotrite a naneste na strednú časť a konce srsti. Môže sa znovu aplikovať každé dva dni. Ideálne na požitie na výstave počas nepriaznivého počasia.
 • pomôcť pri poškodenej srsti: Použitie séra je skvelý spôsob, ako vrátiť zdravie do srsti, keď stratila svoju prirodzenú vlhkosť. Možno použiť na suchú aj vlhkú srsť. Naneste kvapku séra do dlaní, dobre rozotrite a naneste na strednú časť a konce srsti.

Ako vidíte, existuje veľa dôvodov, prečo strihači a majitelia psov milujú tento produkt!

Majte na pamäti, že je najlepšie umývať srsť každý týždeň, aby bola zdravá. Hľadáte najvhodnejší šampón pre vášho psa? Potom si určite pozrite našu širokú ponuku šampónov a kondicionérov.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: