Show Tech+ Moisturizing Coat Oil, 300 ml

Každá dlhá srsť potrebuje olej na svoju obnovu a udržiavanie v špičkovej kondícii. Tento jedinečný olej s príjemnou vôňou je ideálny na výživu, opravu a udržiavanie srsti vášho psa v skvelej kondícii. Olej zvyšuje elasticitu chĺpkov, čo znamená, že nebudú tak náchylné na lámanie. Na starostlivosť o top-knoty a balíčkovanie je ideálnou voľbou.

Tento všestranný olej nesmie chýbať vo vašej zbierke prípravkov na starostlivosť o srsť!

16,90 €
Dostupnosť: Na sklade
Show Tech+ Moisturizing Coat Oil, 300 ml
Rýchle doručenie
GARANTUJEME
rýchle dodanie
overený tovar
OSOBNE SME VYSKÚŠALI
všetok tovar
výber
S VÝBEROM
radi poradíme

Podrobný popis

Vďaka zloženiu na báze bisabololu, látky prirodzene prítomnej v extrakte z harmančeka, pôsobí proti podráždeniu a upokojuje pokožku a srsť. Aj keď ide o olej, nie je prehnane mastný. To zaisťuje, že srsť nebude ťažká alebo zlepená a prečesávanie srsti pôjde hladko. Vďaka zložke citronellol sa tiež neupchávajú póry a nedochádza k podráždeniu pokožky.

Jemný hydratačný olej na srsť Show Tech+ zaisťuje, že srsť vášho chlpatého priateľa zostane dlhodobo vo forme. Rýchlo sa vstrebáva do srsti a robí zázraky. Nielenže vlasy hydratuje, vyživuje a posilňuje, ale podporuje aj pružnosť a jemný, luxusný lesk. Tento hydratačný ošetrujúci prípravok s minerálnym olejom je bezpečný na použitie na všetky farby, dôrazne sa odporúča pre suchú a lámavú srsť a je výborný na rozštiepené končeky.

Tým sa ale zoznam skvelých vlastností produktu nekončí! Zabraňuje poletovaniu srsti a jej krepovateniu, čo vám umožňuje vytvoriť dokonalý vzhľad. V lete je srsť suchšia kvôli slnku a v zime kvôli kúreniu v interiéri. Tento úžasný olej chráni srsť pred akýmkoľvek teplom, či už pred stylingovými nástrojmi, slnkom alebo výhrevným teplom, ale aj pred vlhkosťou a dažďom alebo počas hry s inými psami.

Všetko je v detailoch:

 • Pomáha udržiavať a skrotiť ťažkú, kučeravou srsť
 • Udržuje srsť zdravú a hydratovanú
 • Pomáha zlepšovať rast srsti
 • Posilňuje korienky 
 • Zabraňuje krepovateniu a poletovaniu
 • Chráni pred poškodením teplom

Použite:

 • Hneď po kúpaní zmiešané s kondicionérom: Najprv umyte svojho dlhosrstého psa kvalitným šampónom a potom pri použití kondicionéru môžete pridať trochu oleja. Jednoducho pridajte niekoľko kvapiek do svojho kondicionéru v závislosti od množstva srsti a veľkosti psa. Pred nanesením na srsť dbajte na to, aby ste zmes dobre pretrepali, kým nezískate jednotnú emulziu.
 • Pred kúpaním: Naneste na srsť (napr. štetcom alebo sprejom) a nechajte pôsobiť cez noc, aby sa srsť vyživila.
 • Po kúpaní alebo medzi kúpaniami: (Zmiešajte s vodou,) dobre pretrepte a nastriekajte na srsť.
 • Pred česaním: Naneste niekoľko kvapiek do dlane. Olej opatrne votrite do srsti, najmä na končeky, ale aj po celej dĺžke srsti. Potom ho jemne vyčešte alebo srsť zabaľte.
 • Pred zábalom: Keď je dôležitý každý chlp a chcete chrániť srsť pred vysušením a poškodením spôsobeným napr. vlečúcou sa srsťou na podlahe. Naneste malé množstvo oleja na prsty a jemne vmasírujte do vlasových prameňov, ktoré je potrebné zabaliť, alebo olej naneste na kefu s mäkkými štetinami a pred zabalením prečešte. Keď pridávate vodu, nezabudnite pred použitím dobre pretrepať.

UPOZORNENIE: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí alebo domácich zvierat. Zabráňte kontaktu s očami. Ak sa tak stane, oplachujte vodou po dobu 15 minút. Zabráňte prestriekaniu na hladké podlahy, pretože môže dôjsť k šmykľavému povrchu. Ak sa tak stane, umyte podlahu saponátom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: