Show Tech+ Evolution Hair Spray 500ml

Stylingový sprej - NOVÉ zloženie, revolučný sprej!

Hľadáte dokonalý stylingový sprej, aby ste získali späť kontrolu nad srsťou vášho domáceho maznáčika a vytvorili nielen textúru, ale aj objem a tvar, alebo chcete vytvárať dychberúci top-knot? Zoznámte sa s úžasným sprejom na srsť Show Tech+ Evolution!

18,90 €
Dostupnosť: Na sklade
Show Tech+ Evolution Hair Spray 500ml
Rýchle doručenie
GARANTUJEME
rýchle dodanie
overený tovar
OSOBNE SME VYSKÚŠALI
všetok tovar
výber
S VÝBEROM
radi poradíme

Podrobný popis

Zlepená srsť je určite vecou minulosti vďaka tomuto úplne novému zloženiu, ktoré poskytuje priľnavosť a zároveň zaisťuje prirodzený vzhľad srsti.

Tento revolučný sprej na srsť nemôže chýbať v stylingovej rutine vašej mačky alebo psa. Zabezpečuje okamžitú textúru a hustejšiu srsť, ktorá má objem, silne ju nadvihne, ale stále sa ľahko vykefuje. Vďaka jedinečnej tryske s jej rovnomerným rozložením môžete vytvoriť silnú úroveň držania a kontroly bez akýchkoľvek zvyškov. Zaručuje dokonalú fixáciu chĺpkov a umožňuje ich dokonalé vytvarovanie. Špeciálne formulovaný tak, aby udržal srsť na mieste s toľkou priľnavosťou, akou potrebujete, pričom srsť je stále príjemná na dotyk s prirodzeným pocitom a vzhľadom.

Funguje na každej štruktúre srsti, či už je jemná alebo hustá, rovná alebo kučeravá. Okrem toho je tento ľahký sprej neskutočne účinný, ľahko sa používa a nikdy nesklame! Nezanecháva biele stopy (ani v tmavej) v srsti, nelepí, okamžite schne a veľmi ľahko sa vyčesáva.

Bojujte s vlhkosťou a vytvorte si dokonalú, prirodzene vyzerajúcu srsť s týmto úžasným fixačným sprejom !

 

Je to v detailoch:

  • Aerosólový lak na srsť s mikro jemným rozprašovačom
  • Perfektné na fixáciu a pružnosť srsti, na vytvorenie objemu a vytvarovanie srsti napríklad teriéra alebo na nastriekanie top-knotu u pudla
  • Okamžité sušenie: chĺpky sa nenamočia, a preto sa nezlepia
  • Dlhotrvajúce držanie
  • Vhodné pre mačky a psy so všetkými typmi srsti (jemná aj hustá srsť)
  • Ľahko sa vyčesáva
  • Poskytuje vám maximálnu kontrolu nad srsťou
  • Ideálne na fixáciu po strihaní srsti
  • Ideálna pomôcka na strihanie nožnicami pre starších psov s riedkou srsťou. Umožňuje vzpriamiť chĺpky tak, aby ste ich mohli ľahko ostrihať.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: