Show Tech+ Brightening šampón, 300ml

Chcete, aby srsť vášho domáceho maznáčika bola krásna, lesklá a farebne intenzívna? To je jednoduchá úloha pre šampón Show Tech+ Brightening Shampoo!

Položka bola vypredaná…
10,25 €
Dostupnosť: Vypredané
Show Tech+ Brightening šampón, 300ml
Rýchle doručenie
GARANTUJEME
rýchle dodanie
overený tovar
OSOBNE SME VYSKÚŠALI
všetok tovar
výber
S VÝBEROM
radi poradíme

Podrobný popis

Vplyvom moču, nečistôt a iných vonkajších faktorov (zdravotné dôvody, vrh šteniatok atď.) môže mať psia srsť špinavý vzhľad. Nečistoty sú obzvlášť viditeľné u psov s bielou a čiernou srsťou. Vlasy majú potom často žltkastý alebo sivastý lesk. Umyte si svojho miláčika s rozjasňujúcim šampónom Show Tech+! Tento superčistiaci šampón zvýrazňujúci farbu bez agresívnych chemikálií alebo bieliacich prísad zanecháva srsť čistú a žiarivú.

Rozjasňujúci šampón zvýrazňuje prirodzené farby srsti a robí ju živšou. Fádna srsť bude opäť čistá a bohatá! Tento profesionálny šampón obsahuje aktívne zložky, ktoré odstraňujú nežiaduce pachy, redukujú žltnutie alebo škvrny, odmasťujú a čistia srsť do hĺbky.

Vďaka vysoko koncentrovasrsti. Rozjasňujúci šampón obsahuje mastné kyseliny z kokosového oleja, ktoré hydratujú srsť a pomáhajú predchádzať suchej pokožke, lupinám, lámaniu srsti a štiepeniu končekov.

Je tiež obohatený o mastné kyseliny pochádzajúce z repkového oleja, ktoré opravujú suchú a poškodenú srsť, pomáhajú odstraňovať uzlíky srsti a uľahčujú jej rozčesávanie.

V tomto profesionálnom šampóne je tiež 100% prírodný extrakt z aloe vera, ktorý srsť hydratuje, vyživuje a opravuje. Pomáha regulovať sekréciu kožného mazu a tiež znižuje vypadávanie srsti.

Show Tech+ Brightening Shampoo robí srsť vášho domáceho maznáčika opäť krásnou, lesklou a zdravou. Bohato pení a jeho nádherná púdrová vôňa robí zo šampónovania veľmi príjemný zážitok!

 

  • Farbu obohacujúci, bohato penivý šampón, ktorý dôkladne čistí, odmasťuje a hydratuje
  • Pomáha redukovať škvrny a žltkastú farbu srsti
  • S glycerínom a mastnými kyselinami z kokosového oleja a repkového oleja
  • Nielen pre bielu, ale aj pre iné farby srsti
  • Zintenzívňuje všetky farby srsti
  • S lahodnou vôňou detského púdru
  • Vysoko koncentrovaný: pomer riedenia 1/35
  • Vhodný pre všetky typy srsti
  • Možno použiť na psy aj mačky

Pred použitím vždy dobre pretrepte a URČITE rozrieďte.

Na zriedenie šampónu vložte do miešacej fľaše 1 diel šampónu a 35 dielov teplej vody. Šampón dobre premiešajte, aby sa účinné látky dostatočne zriedili a zmiešali s vodou. Používanie šampónu, ktorý nie je dobre zriedený alebo čisto koncentrovaný, môže viesť k zmene farby (farieb) srsti! (Pri nesprávnom použití to môže spôsobiť sivomodrý lesk na bielej srsti).

Tento šampón môžete použiť pri prvom alebo druhom umytí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: