Zaregistrujte sa, a získajte okamžitú zľavu 3% na Váš nákup. Nakúpte spolu za minimálne 100€, a Vaša zľava sa navýši na 5%. Už navždy :-)
Neohodnotené

Vetericyn HOT SPOT Spray antimikrobiálny gél, 89 ml

Vetericyn Plus Hot Spot Spray čistí, upokojuje a zmierňuje svrbivú podráždenú pokožku.

Rýchlo pôsobiaci sprej poskytuje rýchlu úľavu, ktorá minimalizuje nepohodlie vášho domáceho maznáčika a pomáha znižovať škriabanie, olizovanie a hryzenie.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
13,90 €
Kategória: Starostlivosť o kožu
Položka bola vypredaná…

Zrýchlite hojenie pomocou spreja podľa potreby, aby ste udržali miesto čisté, poskytli úľavu a znížili šance na potenciálnu infekciu.

Neštípe

  • Nedráždi a podporuje zdravé tkanivo

  • Netoxický, bezpečný (aj pri požití napr. olízaním)

  • Bezpečný pre všetky typy zvieracích koží vo všetkých životných fázach

  • Bez alkoholu, steroidov alebo antibiotík


Návod:

Odstráňte nadbytočnú srsť z oblasti rany. Upravte rozprašovaciu dýzu, nakvapkajte Vetericyn Plus na postihnuté miesto a vypláchnite všetky cudzie zvyšky. Ak je potrebné obväzovanie, pri každej výmene obväzov ošetrite Vetericyn Plus® Hot Spot Spray-om alebo Antimikrobiálnym hydrogélom. Opakujte 3-4 krát denne alebo podľa potreby. Rýchlejšie hojenie sa dosiahne, keď sa rany čistia a udržiavajú vlhké. Nie je potrebné oplachovanie. Bezpečné pre použitie okolo úst, nosa, uší a očí. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte spolu s Antimikrobiálnym hydrogélom Vetericyn Plus® na správnu ochranu a rovnováhu vlhkosti počas liečebných etáp.

Zloženie:
Aktívne: Kyselina chlórna (0,0120%)

Neaktívne: Elektrolyzovaná voda, chlorid sodný, fosforečnany, chlórnan sodný