Show Tech - ušný roztok, 250ml

Vďaka Show Tech Ear Care Solution je čistenie uší jednoduché!

10,25 €
Dostupnosť: Na sklade
Show Tech - ušný roztok, 250ml
phpUBIMS0
Tip
Rýchle doručenie
GARANTUJEME
rýchle dodanie
overený tovar
OSOBNE SME VYSKÚŠALI
všetok tovar
výber
S VÝBEROM
radi poradíme

Podrobný popis

Pri starostlivosti a úprave psa je dôležité myslieť aj na jeho uši. Problémy s ušami sú jedným z najčastejších ochorení u psov a častá starostlivosť o uši je nevyhnutná, aby sa tomu zabránilo. Nie ste si istí, aký produkt použiť? Vďaka Show Tech Ear Care Solution je čistenie uší jednoduché!

Nie je to len dôležitý produkt pre majiteľov psov, ale aj nevyhnutnosť pre strihačov či chovateľov.

Vďaka svojmu zloženiu založenému na esenciálnych olejoch roztok na starostlivosť o uši prirodzene uvoľňuje a rozpúšťa ušný maz, pomáha odstraňovať prebytočný nános a udržuje uši čisté. Tento fantasticky čistiaci produkt zaručuje čisté, zdravé uši a znižuje zápach a možnosť ušnej infekcie. Čistenie uší bude rýchlejšie a efektívnejšie, čo spríjemňuje celý proces úpravy ako pre domáceho maznáčika, tak aj pre ošetrovateľa. Zaručuje čisté uši a tým šťastného, zdravého psa!

  • Zaručuje čisté a zdravé uši
  • Znižuje zápach a možnosť ušnej infekcie
  • Efektívny, rýchly a bezpečný ušíný roztok
  • Obsah: 250 ml

Návod na použitie:

Roztok na starostlivosť o uši môžete použiť na každodennú údržbu, ale nie, ak sú uši červené a boľavé alebo sa zdajú byť infikované. V takom prípade vám odporúčame poradiť sa so svojím veterinárom.

Aplikujte prípravok do ucha psa a súčasne stláčajte fľaštičku s roztokom na čistenie uší, až kým nebude zvukovod plný prípravku. Jemne masírujte pri koreni ucha asi 30 sekúnd a nechajte prípravok rozpustiť nečistoty. Potom odstráňte viditeľné nečistoty veľkým vatovým tampónom. Ušný maz a iné nečistoty sa môžu prilepiť na srsť v uchu psa a zabrániť tak cirkulácii kyslíka v uchu. Aby ste predišli infekciám, odporúčame aj vytrhávať chĺpky z ucha.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: