Zaregistrujte sa, a získajte okamžitú zľavu 3% na Váš nákup. Nakúpte spolu za minimálne 100€, a Vaša zľava sa navýši na 5%. Už navždy :-)
Neohodnotené

Show Tech Ultra-Pro Pin Brush - S

Profesionálna kefa. Ergonomická rukoväť je vyrobená z nárazuvzdorného plastu ABS a má protišmykovú rukoväť.

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na sklade
Značka: Show Tech
18,90 € –10 % 17 €
Kategória: Pin Brush
pro pin1
Akcia
18,90 € –10 %

V podložke zo silikónovej gumy je bezpečne namontovaných 9 radov 22 mm pin-ov. Každý jeden z nich má starostlivo zaoblenú špičku, ktorá zaisťuje maximálne pohodlie pre psa a zabraňuje lámaniu srsti.

Ultra ľahká - váži len 61 gramov. Pin-y sa ZARUČENE nezaboria do podložky.

 

Návod na použitie:

Dlhá srsť - Jemne kefujte ľahkým, dlhým ťahom, kefujte až za končeky vlasov, aby ste predišli statickej elektrine a lámaniu. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov kefujte vlasy vo vrstvách. Začnite od spodnej časti tak, že srsť vodorovne rozdelíte a voľnou rukou podržíte neučesanú časť. Pracujte metodicky nahor, držte zápästie rovno, aby ste sa vyhli kontaktu s kožou psa.

Kučeravá srsť - Kefujte v smere rastu srsti a potom proti nej ľahkými, dlhými ťahmi.

Tvrdá srsť – srsť kefujte v smere rastu srsti a potom, ak je to potrebné, odstráňte podsadu a odumretú srsť.

Venujte zvláštnu pozornosť oblastiam, ktoré sú náchylné na zauzlenie, napríklad za ušami, na bedrách a pod nohami. Pomocou hrubého hrebeňa skontrolujte, či po vyčesaní nezostala ešte nejaká podsada.

 

Kefa Ultra Pro je ideálna na použitie po okúpaní pri fénovaní srsti. Používajte ľahké, dlhé ťahy v smere a proti smeru rastu srsti. Kefujte pomaly, aby ste predišli tvorbe statickej elektriny. Aby sa predišlo tvorbe plsti, srsť psa by sa mala pravidelne kúpať, ošetrovať kondicionérom a denne česať.