Show Tech Super Foaming Sponge Blue

Použitím penovej hubky Show Tech Super Foaming Sponge je umývanie psov také jednoduché!

 

2,50 €
Dostupnosť: Na sklade
Show Tech Super Foaming Sponge Blue
Rýchle doručenie
GARANTUJEME
rýchle dodanie
overený tovar
OSOBNE SME VYSKÚŠALI
všetok tovar
výber
S VÝBEROM
radi poradíme

Podrobný popis

Táto špongia je ideálna na vytvorenie väčšej peny a veľmi rýchle rozotretie šampónu po celej srsti vášho psa. Umožňuje vám aplikovať šampón hlboko do srsti a blízko pokožky, čo sa nedá ľahko dosiahnuť pomocou rúk alebo inej špongie! Vytvorená pena vám pomôže ľahko vyčistiť aj hrubšie typy srsti.

Ak vaše prsty niekedy príliš trpia, táto špongia vám môže veľmi pomôcť. Pomôže vám dôkladne naniesť šampón na vášho štvornohého priateľa bez toho, aby ste potrebovali dodatočnú masážnu silu vašich prstov. Strihači, ktorí hľadajú efektívne a rýchle riešenie na každodenné umývanie veľkého množstva psov, už bezpochyby poznajú náš šampón Show Tech+ Super Clean 40, super koncentrovaný profesionálny šampón špeciálne vyvinutý na dôkladné čistenie srsti a kože. Na aplikáciu tohto šampónu budete určite potrebovať Show Tech Super Foaming Sponge.

Vďaka tejto úžasnej špongii môžete pracovať nielen pohodlnejšie a rýchlejšie, ale aj ekonomickejšie. Pri použití bežnej špongie nepochybne absorbuje príliš veľa šampónu a napení. Vďaka tomu je špongia tuhá a menej účinná. Oplachovanie sa potom môže stať veľmi časovo náročnou prácou. Šampón sa niekedy stratí aj pri masírovaní alebo použijete viac zriedeného šampónu, ako je potrebné. Vďaka sieťovitej štruktúre táto špongia absorbuje správne množstvo šampónu, nenasiakne tak rýchlo a budete ju môcť ľahko opláchnuť. Šampón tak jednoducho nanesiete na srsť psa a vyhnete sa jeho plytvaniu alebo nadmernému použitiu.

Priemer: 10 cm.

Použite:

Najprv zrieďte šampón s teplou vodou v miske podľa určeného pomeru a podľa návodu na obale. Špongiu dobre ponorte do šampónu. Šampón aplikujte na srsť a kožu pomocou hubky pri masáži. Je dôležité pravidelne dezinfikovať a čistiť špongiu. Opláchnite ho čistou vodou a nechajte prirodzene vyschnúť. Neodporúčame ju čistiť v práčke, ani s pracím prostriedkom či avivážou.

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: