Zaregistrujte sa, a získajte okamžitú zľavu 3% na Váš nákup. Nakúpte spolu za minimálne 100€, a Vaša zľava sa navýši na 5%. Už navždy :-)
Neohodnotené

Show Tech Plastic Waps 15x40cm - metalické farby, 100ks

Dlhá srsť psa často môže byť poškodená faktormi, ako je teplo, vlhkosť, špina a trenie.

Balíčky chránia dlhú a delikátnu srsť výstavných psov.

Tieto krásne, luxusné plastové obaly Show Tech Wrap vám pomôžu udržať srsť vášho psa žiarivo zdravú a dlhú.

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Objednané Objednané Objednané Zvoľte variant
Značka: Show Tech
12,50 € 14,90 € 14,90 € od 12,50 €
Kategória: Balíčkovanie

Lesk a zdravie bez plstí:

Dlhá hodvábna srsť vyžaduje veľa údržby. Každý centimeter dĺžky sa počíta a každý jednotlivý vlas je dôležitý! Je preto dôležité zaobchádzať s nimi s maximálnou starostlivosťou. Obalením srsti vášho výstavného psa sa nemôže lámať a poškodzovať a môžete si ju udržať dlhú, lesklú a nezamotanú.

Tieto zábaly prídu vhod aj pri vytváraní a udržovaní top - knotu. Stylingové produkty, spreje, oleje a kondicionéry tieto zábaly neabsorbujú, čo umožňuje, aby sa výživné produkty absorbovali do srsti a poskytovali optimálne výsledky. Doprajte svojmu psovi krásny vzhľad a zdravú srsť pomocou Show Tech Wraps, ktoré musíte mať!

 

Všetko je v detailoch:

  • Luxusný baliaci papier
  • Materiál: plast (PET)
  • Ideálne na výrobu balíčkov u plemien s dlhou hodvábnou srsťou (yorkšírske teriéry, maltézsky psík) a na top-not u kučeravej srsti (pudle)
  • Balené po 100 listoch
  • Výber farieb
  • Farby sa nezotierajú
  • Rozmery: 15 x 40 cm*  (Tieto miery sú približné)
Použite pokyny:
Skladujte na suchom mieste.
Na výrobu balíčkov budete okrem tohto špeciálneho baliaceho materiálu (igelitov) potrebovať olej, ihlový hrebeň, kefu a gumičky. Odporúčame, aby ste srsť umyli aspoň raz týždenne a používali výživný kondicionér alebo vlasovú masku a raz alebo dvakrát týždenne ošetrili srsť Show Tech+ Moisturizing Coat Oil na udržanie srsti a navrátenie jej prirodzenej rovnováhy. Olej môžete aplikovať večer pred umývaním, tesne po umytí alebo uprostred týždňa medzi umývaním.  Je dôležité plánovať túto kúru dlhodobo. Jednorazová aplikácia nebude dostatočná na obnovenie srsti alebo jej udržanie v dobrom stave. Keď ste si už balíčky vytvorili, nezabudnite ich vymeniť 1-2 krát týždenne. Nezabudnite si pozrieť video nižšie, kde vám ukážeme, ako sa starať o srsť yorkshirského teriéra a balíčkovať.