Show Tech Discut Straight Scissors 16.51cm (6 1/2") - Nožnice s okrúhlou špičkou

Ak nie ste takí skúsení alebo pokročilí, úprava srsti vášho domáceho maznáčika sa môže zdať ako stresujúca aktivita. Možno sa bojíte, že sa zastrihnete do kože a ublížite svojmu miláčikovi.

Tento pár rovných nožníc Show Tech Disccut je špeciálne navrhnutý tak, aby ste mohli ľahko a bez stresu strihať srsť vášho psa, mačky alebo králika.

 

Položka bola vypredaná…
12,90 €
Dostupnosť: Vypredané
Show Tech Discut Straight Scissors 16.51cm (6 1/2") - Nožnice s okrúhlou špičkou
Rýchle doručenie
GARANTUJEME
rýchle dodanie
overený tovar
OSOBNE SME VYSKÚŠALI
všetok tovar
výber
S VÝBEROM
radi poradíme

Podrobný popis

Bezpečné a ľahké

Sú skvelé, ak chcete Vášho miláčika upravovať doma a máte nízky rozpočet. Vďaka čepeli s guľôčkovou špičkou sú tieto nožnice veľmi vhodné pre strih domácich zvierat. Premyslený dizajn vám uľahčí strihanie. Môžete bezpečne a efektívne strihať okolo labiek, uší, nosa, tváre a iných malých častí tela. Pohodlná odsadená rukoväť vyrobená z plastu má opierku na prsty na zlepšenie ovládania a ergonómie. Pre lepšiu priľnavosť na srsti sú čepele z nehrdzavejúcej ocele zúbkované. Ďalšia výhoda: tieto nožnice sa veľmi ľahko držia v rukách a pri používaní sú tiché. Všetky vyššie uvedené vlastnosti zaisťujú strihanie týmito nožnicami bez námahy. Vďaka rovným nožniciam Show Tech Disccut sa úprava srsti stane príjemným zážitkom pre vás aj vášho štvornohého kamaráta!

Všetko je v detailoch:

Materiál čepele: nehrdzavejúca oceľ 420-J2, ktorá prešla tepelnou úpravou. Tvrdosť podľa Rockwella 54-56.

Materiál rukoväte: kvalitný plast

 

Použite:

Odporúčame vám, aby ste tieto nožnice používali na čistú, umytú, suchú a vyčesanú srsť. Pri použití nožníc na neumytých a splstených domácich miláčikoch sa čepele môžu poškodiť a nemusia už efektívne strihať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: