PSH

PSH kolagenová maska 1l

Vysoko koncentrovaný a účinný prípravok, určený k odstráneniu strapatej srsti a jej veľmi ľahkého rozčesania.

40,90 €
Dostupnosť: Na sklade
PSH kolagenová maska 1l
PSH
Rýchle doručenie
GARANTUJEME
rýchle dodanie
overený tovar
OSOBNE SME VYSKÚŠALI
všetok tovar
výber
S VÝBEROM
radi poradíme

Podrobný popis

Obsah 3% rozpustného kolagénu v maske dodá vlasu vysokú hydratáciu, výživu, jemnosť a predovšetkým elastičnosť. Nedráždi pokožku.

PSH Výživná Kolagénová Maska je neodlučným partnerom každého, kto chce srsti dodať objem a tvar a rovnako každého, kto bojuje proti dredom v srsti a potrebuje čo najľahšie a najúčinnejšie rozčesávanie bez poškodenia vlasového vlákna.

Návod na použitie:

Na rozčesanie zamotaných miest naneste do srsti ešte pred kúpaním potrebné množstvo masky, vmasírujte priamo do "dredov". Nechajte pôsobiť 10-15 minút a potom "dred" jemne prstami rozoberiete bez toho, aby sa srsť poškodila alebo roztrhla.

Na dodanie elasticity, tvaru a objemu votrite požadované množstvo masky do čistej vlhkej srsti. Nechajte pôsobiť 3-4 minúty a dôkladne opláchnite vlažnou vodou.

 

PSH Nutritive Collagen Mask odporúčame aj ako prídavok k PSH Vitalizačnému balzamu, práve pre jej úžasné vlastnosti v prevencii proti plstnateniu srsti. V tomto prípade zmiešajte 1 diel masky s 1 dielom balzamu a 2 diely vody, poriadne premiešajte a používajte ako bežný balzam po kúpaní šampónom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: