PSH

PSH Antiseboreický šampón z morských rias

Šampón PSH proti seboree – A las Algas Marinas, vyrobený z morských rias, spôsobí, že srsť si s problémom prebytočného tuku znovu získa textúru, jemnosť a prirodzený lesk, zvýrazňuje a posilňuje prirodzenú farbu srsti a uľahčuje jej česanie.

ml
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
24,50 €
Dostupnosť: Na sklade
PSH Antiseboreický šampón z morských rias
PSH
Rýchle doručenie
GARANTUJEME
rýchle dodanie
overený tovar
OSOBNE SME VYSKÚŠALI
všetok tovar
výber
S VÝBEROM
radi poradíme

Podrobný popis

Špeciálne určené pre plemená s hustou srsťou s podsadou a s problémom prebytočného tuku v srsti alebo so sklonom k seboree, ako je plemeno čau-čau, kólia, šeltia a pod. Vysoká koncentrácia a kvalita jeho zložiek morského a rastlinného pôvodu prispieva k tomu, že sa šampón stáva dokonalým prostriedkom pre zdravie srsti výšho psíka. Odstraňuje prebytočný tuk zo srsti a reguluje činnosť seboroických žliaz, zlepšuje prekrvenie vlasových korienkov. Jemné hypoalergénne ovocné parfémy odstraňujú nepríjemné pachy a zanechávajú na srsti príjemnú vôňu.

Návod na použitie:

Šampón proti seborei je nariediť, aby bola zaistená penetrácia po celom povrchu srsti zvieraťa. Rovnomerne aplikujte a masírujte, aby sa šampón dostal až ku koži.  Nechajte pôsobiť 3-4 minúty a potom opláchnite, kým nebude srsť dokonale čistá bez akýchkoľvek zvyškov šampónu. Na dosiahnutie optimálneho účinku a výživy srsti sa odporúča akciu opakovať.

Držte ďalej od detí. Produkt určený pre psy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: