Nožnice Show tech 16,51cm - efilačné, 30 čepelové

Tieto rovné prerieďovacie nožnice Show Tech Discut sú špeciálne navrhnuté tak, aby ste mohli strihať srsť svojho psa, mačky alebo králika ľahko a bez stresu.

Položka bola vypredaná…
17,90 €
Dostupnosť: Vypredané
Nožnice Show tech 16,51cm - efilačné, 30 čepelové
22STE006 1@2x 450x450
Tip
Rýchle doručenie
GARANTUJEME
rýchle dodanie
overený tovar
OSOBNE SME VYSKÚŠALI
všetok tovar
výber
S VÝBEROM
radi poradíme

Podrobný popis

Ak nie ste tak skúsení alebo pokročilí, úprava srsti vášho domáceho maznáčika môže vyzerať ako stresujúca činnosť. Možno sa bojíte, že zastrihnete do kože a ublížite svojmu miláčikovi. Tento pár rovných nožníc Show Tech Discut je špeciálne navrhnutý tak, aby ste mohli strihať srsť svojho psa, mačky alebo králika ľahko a bez stresu.

Bezpečné a ľahké.

Sú skvelé, ak ste študent alebo chcete strihať aj doma. Vďaka čepeli sú tieto nožnice veľmi vhodné pre domáce zvieratá. Dobre premyslený dizajn vám uľahčuje strihanie. Môžete bezpečne a efektívne strihať okolo labiek, uší, nosa, tváre a ďalších malých častí tela. Pohodlná ofsetová rukoväť z plastu má opierku prstov, ktorá zlepšuje ovládanie a ergonómiu. Aby nôž mal extra priľnavosť, sú čepele z nehrdzavejúcej ocele zúbkované. Ďalšia výhoda: tieto nožnice sú veľmi ľahké na to, aby sa držali v rukách, a sú tiché.

Discut Blender má jednu čepeľ so zubami ako hrebeň, zatiaľ čo druhá čepeľ je hladká ako bežné nožnice. Pomocou nich môžete strihať kratšie časti (napríklad tam, kde bola srsť oholená) a dlhšie, bez toho, aby na srsti boli akékoľvek značky.

Všetky vyššie uvedené funkcie zaisťujú bezproblémové strihanie. Vďaka nožniciam Show Tech Discut sa stane ošetrovanie príjemným zážitkom pre vás aj pre vášho štvornohého priateľa!

 

Všetko je v detailoch:

Materiál čepele: nehrdzavejúca oceľ 420-J2, ktorá bola tepelne ošetrená. Tvrdosť podľa Rockwella 54-56.
Materiál držadla: kvalitný plast
Hustota strihu: 25%

 

Použitie:


Nožnice sa používajú na úpravu, tvarovanie srsti prirodzeným spôsobom. Vždy je najlepšie strihať v smere alebo proti smeru rastu srsti, aby neostali žiadne viditeľné zuby. Niekoľkokrát zastrihnite a vyčešte rozpustenú srsť. Opakujte, kým sa nedosiahne požadovaný výsledok. Môžete tiež zdvihnúť srsť hrebeňom a ostrihať ich na plochej strane hrebeňa.

Odporúčame vám používať tieto nožnice na čistú, umytú, suchú a učesanú srsť. Použitím nožníc na neumytú a zamotanú srsť môžu spôsobiť poškodenie čepele a nemusia už efektívne strihať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: