Hydra Luxury Care Puppies and Sensitive Skin Shampoo. 300 ml

Keď hovoríme o starostlivosti o šteniatka a domáce zvieratá s citlivou pokožkou, tie potrebujú osobitnú pozornosť a starostlivosť.

16,95 €
Dostupnosť: Na sklade
Hydra Luxury Care Puppies and Sensitive Skin Shampoo. 300 ml
41hyd015
Novinka
Rýchle doručenie
GARANTUJEME
rýchle dodanie
overený tovar
OSOBNE SME VYSKÚŠALI
všetok tovar
výber
S VÝBEROM
radi poradíme

Podrobný popis

Šampón Hydra Luxury Care pre šteniatka a citlivú pokožku je jednoduchý a pripravený na okamžité použitie. Nemusíte ho riediť, ľahko sa vyplachuje a podporuje rýchle schnutie.

Vďaka tejto novej a exkluzívnej rade môžete teraz začať používať profesionálne produkty aj doma! Na redĺženie krásnych výsledkov vytvorených vaším ošetrujúcim salónom.

Doprajte svojmu miláčikovi starostlivosť o srsť a pokožku pomocou tohto jemného šampónu. Je bez sulfátov a farbív a obsahuje harmanček, ktorý pokožku upokojuje a zvyšuje jemnosť. Vďaka vyváženému zloženiu pH (6-7) jemne čistí a odstraňuje nepríjemné pachy bez podráždenia pokožky. Vďaka hypoalergénnej vôni s nádychom mäty bude váš pes alebo mačka voňať sviežo a čisto.

Použite:

Najprv srsť dôkladne namočte teplou vodou. Naneste šampón na ruky a jemne vmasírujte rukami do srsti. Dobre masírujte, aby ste vytvorili jednotnú penu. Dobre opláchnite a v prípade potreby zopakujte predchádzajúce kroky. Odporúča sa pre šteňatá a domáce zvieratá s citlivou pokožkou.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: