Zaregistrujte sa, a získajte okamžitú zľavu 3% na Váš nákup. Nakúpte spolu za minimálne 100€, a Vaša zľava sa navýši na 5%. Už navždy :-)
Neohodnotené

Crown Royale Bodifier Spray RTU 473 ml

Chcete dodať srsti svojho psa viac objemu? Crown Royale Bodifier Spray je určite vaším riešením.

Na sklade
Značka: Crown Royale
17,90 €
Kategória: Objemové
bodifier
Tip

Tento texturizačný sprej dodáva srsti lesk a pružnosť, je bohatý na kondicionéry, buduje objem a spevňuje textúru srsti. Posilňuje chĺpky a pomáha predchádzať ich lámaniu. Úžasný Bodifier tiež udržuje statickú elektrinu ďaleko od srsti vášho miláčika.

Ideálne na tvarovanie a styling tesne pred vstupom do výstavného kruhu alebo na nastriekanie upravených psov tesne predtým, ako si ich majitelia prídu vyzdvihnúť do salónu. Vďaka zloženiu pripravenému na použitie je jeho používanie veľmi príjemné. Stačí nastriekať na srsť a je to!

 

Použitie:

Nastriekajte na srsť a nechajte prípravok niekoľko minút zaschnúť. V závislosti od plemena môžete srsť jemne masírovať rukami alebo pomocou kefy s pružnými pinmi, aby sa produkt dobre rozložil a srsť sa upravila do požadovaného tvaru. Môžete tiež použiť techniku ​​mokrého uteráka. Najprv psa umyte a osušte uterákom. Potom hojne nastriekajte Bodifier Spray na srsť a produkt dobre vmasírujte do srsti. Potom psa prekryte suchým hrubším uterákom (osuškou). Vďaka teplu a cirkulácii vlhkosti srsť psa absorbuje sprej dvakrát ľahšie. Nechajte uterák na psovi asi 5 až 10 minút. Potom môžete začať psa sušiť. Možno použiť aj na suchú srsť, napríklad na výstave psov. Natierajte srsť vo vrstvách a nastriekajte prípravok medzi vrstvy. Môže sa použiť aj pri vyčesávaní srsti alebo top-knotu alebo na nastriekanie na nohy psa. Ideálne pre styling a tvarovanie srsti.