Artero Big-Bang Volume Spray, 300 ml

Použite Artero Big Bang Volume Spray a získajte plnú srsť s veľkým objemom.

štandardná cena: 18,90 € –5 % 17,90 €
Dostupnosť: Na sklade
Artero Big-Bang Volume Spray, 300 ml
php24dtAJ
18,90 € –5 %
Rýchle doručenie
GARANTUJEME
rýchle dodanie
overený tovar
OSOBNE SME VYSKÚŠALI
všetok tovar
výber
S VÝBEROM
radi poradíme

Podrobný popis

Tento sprej na objem používa nový, transparentný stylingový vzorec. Big Bang nie je lak na vsrsť, ale sprej, ktorý dodáva srsti okamžitý objem, takže môžete strihať a upravovať aj tú najneposlušnejšiu a padavejšiu srsť!

Vďaka rozprašovaciemu aplikátoru pokryjete požadovanú časť tela v priebehu niekoľkých sekúnd. Nastriekaním tohto stylingového produktu sa na srsť nanesie diskrétna vrstva prášku. Po nanesení stačí srsť vykefovať a voilà, srsť získa veľkolepý objem. Stačí pretrepať, nastriekať a vzčesať- super jednoduché!

So sprejom na objem Big Bang dosiahnete skvelé výsledky. Odporúča sa najmä pre drsnosrsté ručne trimované plemená. Môžete ho použiť na dlhšie chlpy vo fúzoch a na nohách všetkých teriérov, alebo napríklad na celú hlavu westíka. Big Bang sa tiež používa ako základný sprej úpravu dvojitej srsti, ako sú srsti pomeranianov, chow chow, šeltií, kólií a zlatých retrieverov. Pomáha vám tiež dosiahnuť skvelý vzhľad pri jemnej srsti alebo takých, ktoré sú v zlom stave.

  • Sprej pre objem a textúru
  • Dodáva srsti veľký objem s použitím len malého množstva produktu
  • Možno aplikovať na hlavu, labky, päty, golier atď.
  • Možno použiť aj pri strihaní nožnicami
  • Dodávané v ergonomickom hliníkovom obale, ktorý uľahčuje aplikáciu
  • Vhodné pre psov
  • Obsah: 300 ml
  • Toto nie je lak!

Použitie:

Pred použitím pretrepte! Objemový sprej Big Bang použite na suchú srsť. Nastriekajte malé množstvo na požadované časti tela zo vzdialenosti asi 30 cm. Potom srsť vykefujte kefou. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: